Szybki i łatwy zarobek: Mini zadania

Oferta reklamowa


Oferujemy szeroki zakres reklam dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Szczególnie polecamy pakiety reklam i kampanie reklamowe, skierowane do wybranej grupy odbiorców.

Zamówienia są realizowane nie później niż następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty.


Uwaga! Zanim wykupisz reklamę, sprawdź, czy Twoja strona nie znajduje się na czarnej liście. Reklamy stron z tej listy nie będą realizowane.
pakiety reklamowe:

Reklamy:

Płatne maile

Płatne maile to jedna z najskuteczniejszych form reklamy. Oferujemy wiele opcji płatnego mailingu, takich jak: mail wysłany do wszystkich, mail do konkretnej liczby użytkowników czy mail targetowany, dostosowany do indywidualnych potrzeb reklamodawcy (skierowany do uczestników o podobnych zainteresowaniach, będących w odpowiedniej grupie wiekowej itp).


Maile wypasione: Masz ochotę zaszaleć?
Zrób radochę klikaczom, kupując wypasionego maila. Na pewno zapamiętają Cię na długo.Maile cykliczne: Twój mail będzie wysyłany codziennie do wszystkich aktywnych użytkowników, aż do osiągnięcia wymaganej ilości wejść lub przez określony czas.
Każdy może zaliczyć kolejne wejście w maila dopiero po 24 godzinach od ostatnich odwiedzin. Jeśli potrzebujesz wysyłać maile w innych odstępach czasu, pisz przez kontakt.Maile PTP: Twój link PTP będzie wysyłany w zbiorczym mailu PTP aż do uzyskania wymaganej liczby wejść.
Mail PTP jest wysyłany co 29 godzin, a zaliczane są jedynie te wejścia, które nastąpiły nie wcześniej niż po 25 godzinach od poprzednich odwiedzin. Dzięki temu masz gwarancję, że Twoja reklama się nie zmarnuje.
Jeśli zamówisz reklamę PTP typu UV, to gwarantujemy, że w mailu z Twoim linkiem nie będzie innych linków do tego samego PTP.
Ten rodzaj maili jest przeznaczony wyłącznie do promowania linków PTP, reflinków stron płacących za promowanie reflinków, stron typu affiliate page i podobnych stron z klikami. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoja reklama pasuje do tej kategorii, zapytaj przez kontakt.
W treści maila możesz wstawić baner lub krótki opis promowanego programu.Mailing specjalny: Maile są wysyłane tylko na skrzynki mailowe użytkowników, nie da się ich odebrać na wewnętrznej skrzynce w programie. Wejścia w reklamowaną stronę są bez timera, ramek, referera.Płatne kliki, czyli wejścia na stronę

Unikalne wejścia na stronę w sekcji płatnych klików (PTC). Możesz umieścić w reklamie swój baner, button (preferowany rozmiar banera to 468x60px) lub krótki tekst reklamowy. Jeden użytkownik może wejść na Twoją stronę tylko raz w ciągu 24 godzin.

Kliki z gwarantowaną ilością wejść:
Twoja reklama będzie aktywna do momentu, aż osiągnie określoną ilość wejść.
Uwaga! W tej sekcji nie przyjmujemy zamówień na reklamy polskich PTP typu UV (np. Puls Reklamy, Świat Reklam, ForsaPL, Web-Ads, linki UV Zielony Mail, Sejfik, PolishBux). Te reklamy można zamawiać wyłącznie w klikach sieciowych. Zasada ta ma na celu umożliwienie zarabiania wszystkim promotorom.Kliki sieciowe:
Twoja strona będzie reklamowana w kilku serwisach równocześnie. Wejścia na stronę będą z różnych serwisów, jednak z zachowaniem zasady 1 adresu IP na 24 godziny. Nie musisz już wykupywać reklam w każdym serwisie osobno - wystarczy, że zrobisz to raz.
Ten rodzaj reklamy jest szczególnie polecany do promowania PTP, ponieważ zapewnia z jednej strony dużo klików, a z drugiej - maksymalną możliwą do uzyskania efektywność. Dodatkowo linki promujące PTP typu UV są wyświetlane po jednym dla każdego rodzaju PTP, dzięki czemu nikt nie traci kredytek z powodu innych reklam tego samego PTP.
Kliki sieciowe działają w następujących serwisach: Dukacik.com, ForsaPL.info, Carmenclick.com, Bogacz.info, 2zlote.info, FortunataPTR.pl, AdNet.biz.plKliki konkursowe:
Tańsza odmiana płatnych klików, idealna do promocji Twoich linków polecających czy PTP. Wejścia na stronę premiowane są punktami, zaś co 1000 klików między użytkownikami zostaje wylosowana nagroda pieniężna. Zbierasz kredytki, wymienialne na pieniądze, mając jednocześnie możliwość zdobywania poleconych. Kliki konkursowe 1 punktowe służą wyłącznie do promowania linków PTP.
Uwaga! W tej sekcji nie przyjmujemy zamówień na reklamy polskich PTP typu UV (np. Puls Reklamy, Świat Reklam, Click.Mail, AdBiznes, Złotóweczka, ForsaPL, Web-Ads, linki UV Zielony Mail, Sejfik, PolishBux). Te reklamy można zamawiać wyłącznie w klikach sieciowych. Zasada ta ma na celu umożliwienie zarabiania wszystkim promotorom.Promocja strony w innych serwisach (PTP)

Jeśli chcesz, żeby Twoja strona była wyświetlana równocześnie w wielu serwisach podobnych do FortunataPTR, umieść ją w naszym rotatorze PTP.
Reklamowane strony są dobrze widoczne na naszej stronie promującej.
Reklama szczególnie polecana tym, którzy potrzebują dużej ilości wejść na stronę w krótkim czasie.
Uwaga: nie przyjmujemy do wyświetlania stron łamiących ramki ani zawierających elementy uciążliwe dla odwiedzających.


Wyświetlenia banera (468x60 px)

Twój baner będzie wyświetlany w rotatorze na przemian z innymi banerami reklamowymi na każdej podstronie serwisu, nad reklamowanymi stronami oraz u góry strony do promowania PTP.
Preferowany rozmiar banera to 468x60px. Większe banery będą automatycznie pomniejszane.
Oferujemy trzy rodzaje reklam banerowych:
  • wyświetlenia banera do uzyskania określonej liczby odsłon
  • wyświetlenia banera przez określony czas
  • wyświetlenia banera do uzyskania określonej liczby kliknięć

Rotacja banera z limitem wyświetleń: Rotacja banera to dosyć tania i popularna forma promocji. Gwarantujemy ilość wyświetleń określoną w opisie reklamy.
Banery są wyświetlane w dobrze widocznych miejscach.
Skuteczność tej formy reklamy zależy przede wszystkim od wyglądu banera.Rotacja banera z limitem kliknięć: Rotacja banera do uzyskania określonej liczby wejść na stronę. Brak limitu wyświetleń, reklama wygasa dopiero po osiągnięciu wybranej ilości kliknięć, co znacznie zwiększa jej efektywność. Zamawiając tę formę reklamy masz pewność, że płacisz za wyświetlenia strony, która wzbudziła zainteresowanie użytkowników.Rotacja banera przez określony czas: Twój baner będzie wyświetlany na przemian z innymi banerami przez określony czas.
Reklama szczególnie polecana dla ograniczonych czasowo kampanii reklamowych.Wyświetlenia buttonu (120x60px)

Twój button, czyli mały banerek o rozmiarach 120x60px, będzie wyświetlany na przemian z innymi buttonami na wszystkich podstronach serwisu, po lewej stronie.
W ofercie dostępne są trzy rodzaje reklam buttona:
  • wyświetlenia buttonu do uzyskania określonej liczby odsłon
  • wyświetlenia buttonu przez określony czas
  • wyświetlenia buttonu do uzyskania określonej liczby kliknięćRotacja buttonu z limitem wyświetleń:Wyświetlenia linku

Twój link tekstowy będzie wyświetlany po lewej stronie, na przemian z innymi linkami.
Tekst reklamowy nie powinien mieć więcej niż 25 znaków.
Dostępne są trzy rodzaje reklam w tej kategorii:
  • wyświetlenia linku do uzyskania określonej liczby odsłon
  • wyświetlenia linku przez określony czas
  • wyświetlenia linku do uzyskania określonej liczby kliknięć

Link z limitem wyświetleń:Link z limitem kliknięć:Link przez określony czas:Płatne zapisy

Zwiększ swoją siatkę poleconych, wybierając opcję płatnych zapisów. Użytkownik rejestruje się na podanej przez Ciebie stronie, za co po spełnieniu określonych warunków (sumy zarobków, pewnej liczby poleconych czy odpowiedniego poziomu aktywności) otrzymuje premię pieniężną na konto w programie.


Wyświetlenia strony w autosurfie


surf.3ziko.pl:
Darmowe konto bankowe